Naši partneriKREDIT VÁM VÁM ZAREGISTRUJÚ      A MUSÍ BYŤ SPLATENÝ

FINANCOVANIE


Online aplikácia je bezpečný proces bez záväzku z vašej strany. Umožní vám okamžite získať odpoveď v zásade. Ak chcete požiadať o kredit online, musíte splniť určité podmienky, napríklad byť dospelým. Okrem toho musíte mať pravidelné vklady do hotovosti a byť schopní platiť mesačné platby.
Kto môže ťažiť z úveru na Fnamix Sarl Servive? Kredity sú určené jednotlivcom vo všetkých odvetviach činnosti, či už ste úradníkom vo verejnom alebo súkromnom sektore, jednotlivcom na vlastný účet, remeselníkom, obchodníkom, praktizujete v ktoromkoľvek odvetví činnosti, ste vítaní, náš cieľ je prispieť k zlepšeniu vášho životného prostredia a realizácii vašich projektov s cieľom podporiť čestnú osobu v ťažkej situácii.
NAŠE ÚROKOVÉ SADZBY
Poskytujeme vám pôžičky za veľmi flexibilných podmienok. Naše úrokové sadzby sa líšia v závislosti od požadovanej sumy a obdobia vyrovnania. Naše sadzby sú relatívne nízke a pohybujú sa medzi 2% a 8,90%.
Výber osobnej pôžičky znamená využitie pevnej úrokovej sadzby. Medzi 2% a 8,90% sa po dobu trvania vašej pôžičky nemení. Vyberiete si množstvo a trvanie, ktoré najlepšie vyhovujú vašej situácii. Vďaka osobnému úveru si môžete požičať sumu od 3 000 do 5 000 000 EUR na obdobie 12 až 240 mesiacov
NAŠE PRENOSY
Naše prevody zabezpečujú naše partnerské banky priamo na váš účet kvôli bezpečnosti transakcie.
OSOBNÝ ÚVER
Na konci prvého roka môžete v porovnaní s pôvodnou mesačnou platbou znížiť alebo zvýšiť svoje refundácie až o 30%! Užitočné informácie: Od 1 000 do 50 000 EUR požiadajte o osobnú pôžičku online.
FINANCOVANIE PROJEKTOV
Ponúkame financovanie v dvoch finančných rozsahoch: BANKOVNÉ ÚVEROVÉ ZÁRUKY od 50 000 do 1 000 000 EUR a SOLIDÁRNE Pôžičky od 50 000 do 100 000 EUR.
HYPOTÉKY
Hypotekárny úver je vyhradený pre mladých pracovníkov. Z Hypotekárneho úveru môžete čerpať výhody iba raz, takže to považujte za užitočné a zároveň uzavrite poistenie u nášho partnera.
POISTENIE
Pretože je to nevyhnutné pre vaše potreby, služba Fnamix Sarl Servive vás každý deň podporuje. Chráňte sa v prípade náhodnej smrti alebo zdravotného postihnutia po nehode. Chráňte sa v prípade straty zamestnania alebo práceneschopnosti (úraz alebo choroba) Chráňte sa v prípade problémov so splácaním úveru.

Texte d'origine