Naše služby


1. Realizujte svoje projekty s osobnou pôžičkou

Odpisovateľný osobný úver je technika bankového financovania, ktorá umožňuje domácnostiam nakupovať spotrebný tovar alebo financovať svoje osobné potreby. Viaceré projekty môžu byť financované prijatím osobnej pôžičky: nákup automobilov, práca a zlepšenie domácnosti, cestovanie, svadby, narodenia ... Viac informácií nájdete v našom sprievodcovi osobnou pôžičkou. ,

Domácnosti sa preto veľmi často uchyľujú k osobným pôžičkám. Skutočne, len málo z nich si môže kúpiť nové auto napríklad v hotovosti. Riešenia, ktoré majú k dispozícii domácnosti, ktoré chcú využiť osobnú pôžičku, sú:.

  1. - Banky: Ak chcete nájsť správne finančné riešenie pre svoj profil, môžete sa obrátiť na svojho bankového poradcu, ktorý vie všetko o vašom finančnom profile. Toto riešenie je, žiaľ, pomalé a predovšetkým kvalita vzťahu so svojím poradcom je stále menej dobrá ...
  2. - Úverové inštitúcie: na rozdiel od bánk ponúkajú rýchle a efektívne riešenie. Kvalita poradenstva však takmer neexistuje.
  3. - Jednotlivci „živí“: táto nebezpečná alternatíva (či už používate blízkeho alebo úplného cudzinca) sa neodporúča. V prípade sklamania sú opravné prostriedky skutočne obmedzené.

    Preto boli potrebné inovácie s cieľom ponúknuť lacnejšiu, rýchlu a bezpečnú alternatívu dlžníkom.

2. CFnamix Finance , inovácia na financovanie vašich projektov

Fnamix Finance je prvá platforma pre osobné pôžičky vo Francúzsku. Ella bola založená v novembri 2002 a dostala vzácne schválenie od Banque de France (schvaľovacie číslo 16488).

Princíp je jednoduchý: umožňujú domácnostiam s úsporami financovať osobné pôžičky od iných domácností. Úrok sa potom prevedie na investorov, pričom spoločnosť Fnamix Finance hrá dôveryhodnú tretiu stranu. Týmto riešením sa financie zmenili, aby nadobudli zodpovednejší rozmer.

Na strane dlžníka zrušenie bankového sprostredkovateľa umožňuje spoločnosti Fnamix Finance ponúkať úvery s jednou z najkonkurenčnejších sadzieb na trhu. Proces online prihlásenia je tiež rýchly a bezpečný. Rozhodnutie o financovaní sa prijme do 48 hodín od prijatia úplného spisu dlžníka.

Vďaka bankovému sprostredkovateľovi sa každý stane víťazom!

3. Výhody Fnamix Sarl Servive

Pre dlžníkov použitie Fnamix Finance umožňuje:

  1. - Platte za pôžičku menej: vo väčšine prípadov ponúka spoločnosť Fnamix Finance nižšie náklady ako úverové inštitúcie.
  2. - Aby ste mohli využívať jasnú a čestnú ponuku: Na rozdiel od úverových inštitúcií spoločnosť Fnamix Finance neponúka falošné bezplatné možnosti. Napríklad odklad mesačných platieb sa často inzeruje ako bezplatný u bežných finančných agentov. Nešpecifikuje sa, že zvýšením doby trvania úveru (znížením mesačných platieb) sa náklady zvýšia: RPMN sa skutočne týka celkovej doby trvania úveru. Čím dlhšia je doba splácania, tým vyššie sú náklady!
  3. - Získajte rýchlu a jasnú odpoveď: naše tímy so sídlom v Issy-les-Moulineaux (v parížskom regióne) spolupracujú, aby čo najrýchlejšie reagovali na žiadosti predložené na webovej stránke. Bez štrukturálnych nákladov na faraónstvo (žiadna fyzická agentúra, žiadne neprimerané výdavky na reklamu ...) sa spoločnosť Fnamix Finance zameriava na svoje jediné poslanie: slúžiť vám!

4. Okamžitý úspech

Vynikajúca spätná väzba od zákazníkov spoločnosti Fnamix Finance nám umožňuje posúdiť kvalitu a ponúkané služby. Viac informácií nájdete na našej referenčnej stránke.

Fnamix Finance realizuje od svojho založenia v novembri 2002 financovanie vo výške viac ako 50 miliónov EUR, čo odráža skutočné očakávania spotrebiteľov.

Na strane dlžníka zrušenie bankového sprostredkovateľa umožňuje spoločnosti Fnamix Finance ponúkať úvery s jednou z najkonkurenčnejších sadzieb na trhu. Proces online prihlásenia je tiež rýchly a bezpečný. Rozhodnutie o financovaní sa prijme do 48 hodín od prijatia úplného spisu dlžníka.

Vyhliadky sú ambiciózne: Fnamix Finance je na ceste k vytvoreniu nového bankového ekosystému pre spotrebiteľské úvery. Simulujte osobnú pôžičku so spoločnosťou Fnamix Finance zadarmo a obratom požiadajte o pôžičku niekoľkými kliknutiami

Ak chcete ísť ďalej: spotrebiteľský úver vo Francúzsku a objavte úverovú spoločnosť Fnamix Finance

Texte d'origine